Фестиваль короткометражної анімації Annecy

Прокат:
з 08.04.2021
Рік:
2020
Тривалість:
90 хв.

Фестиваль Annecy - один з найбільшіх анімаційніх фестивалів у всьому мире. Традіційно ВІН проходити у Франції, городе Ансі, но цею рік заставил огляд перенести в формат онлайн. Однако Це не Завада авторам з Усього світу продемонструваті свои анімаційні шедеври, а нам - зібраті програму найкращих мультфільмів за останні три роки.

КОЖЕН мультфільм відрізняється унікальнім авторським стилем, технікою анімації и розповіддю. Дитяча історія, міркування про смерть и Втрата, погляд на розум людини зсередини, сюрреалістічні фантазії про Внутрішній світ дитини, філософська притча - наша програма представляет собою Різні сюжети на будь-який смак и колір.

Учасники Sundance и офіційної програми Каннському фестивалю, номінант на премию Oscar, мультфільми, відмічені призами глядачів и журі - чекають свого Українського глядача и готуються піднесті Чима сюрпрізів и приємно здівуваті.

Програма показу:

1. Перехожий /The Passerby Перехожий

Країна: Бельгія, 16 хвилин

Реж. Пітер Кодізер

Одним погожим літнім днем життя двох незнайомих між собою хлопчиків несподівано перетинаються.

2. Big Wolf and Little Wolf / Великий Вовк і Маленький Вовк

Країна: Франція, 14 хвилин

Реж. Ремі Дюрін, Бельгія

Великий Вовк живе безтурботним самотнім життям під своїм затишним деревом, поки в один прекрасний день його спокій не порушує Маленький Вовк, який, здається, збирається стати вічною компанією Великого. Останньому це зовсім не подобається, і він хоче повернутися до тихого самотнього життя! У всякому разі, так йому здається ...

3. Dogs / Пси

Країна: Франція, 7 хв.

Реж. Бенджамін Берребі, Мохаммед Бабакохі

Молодий польський партизан повертається з повстання в Польщі. Він змушений сховатися в заміському будиночку, і несподівана зустріч з гігантським псом заганяє його на дерево.

4. The Kite / Повітряний Змій

Країна: Чехія, 13 хв.

Реж. Мартін Сматана

Ніжна інтерпретація проблеми зіткнення зі смертю, показана простим, метафоричним і символічним чином через відносини між маленьким хлопчиком і його дідусем.

5. Nuit Cherie / Ніч Ніжна

Країна: Бельгія, 13 хв.

Реж. Ліа Бертелс

Всі ведмеді повинні впадати в сплячку. Всі, крім цього з широко відкритими очима.

6. Weekends / Вихідні

Країна: США, 16 хв.

Реж. Тревор Хімінес

Сюрреальна, схожа на сон, суміш реальності сім'ї, що розпалася і сприйняття того, що відбувається маленькою дитиною, який виявляється між двома батьками.

7. Grandpa Walrus / Дідусь Морж

Країна: Франція, 15 хв.

Реж. Лукреція Андре

На вітряному і похмурому пляжі бабуся молиться, мама кричить, сестрам все одно на все, крім самих себе, а Лукас залишається один. Дідусь був дивною людиною, а тепер він мертвий.

Трейлер

Loading the player ...