Укр / Рус

Фестиваль короткометражної анімації Annecy

Прокат:
з 06.05.2021
Рік:
2020
Тривалість:
94 хв.

Фестиваль Annecy - один з найбільших анімаційних фестивалів у всьому світі. Традиційно він проходить у Франції, місті Ансі, але цей рік змусив огляд перенестися в формат онлайн. Однак це не завадило авторам з усього світу продемонструвати свої анімаційні шедеври, а нам - зібрати програму найкращих мультфільмів за останні три роки.

Кожен мультфільм відрізняється унікальним авторським стилем, технікою анімації і розповіддю. Дитяча історія, міркування про смерть і втрати, погляд на розум людини зсередини, сюрреалістичні фантазії про внутрішній світ дитини, філософська притча - наша програма являє собою різні сюжети на будь-який смак і колір.

Учасники Sundance і офіційної програми Каннського фестивалю, номінант на премію Oscar, мультфільми, відмічені призами глядачів і журі - чекають свого Українського глядача і готуються піднести чимало сюрпризів і приємно здивувати.

Програма показу:

-1- Перехожий /The Passerby Перехожий
Країна: Бельгія, 16 хвилин
Реж. Пітер Кодізер,

Одним погожим літнім днем життя двох незнайомих між собою хлопчиків несподівано перетинається.

-2- Big Wolf and Little Wolf / Великий Вовк і Маленький Вовк
Країна: Франція, 14 хвилин
Реж. Ремі Дюрін, Бельгія,

Великий Вовк живе безтурботним самотнім життям під своїм затишним деревом, поки в один прекрасний день його спокій не порушує Маленький Вовк, який, здається, збирається стати вічною компанією Великого. Останньому це зовсім не подобається, і він хоче повернутися до тихого самотнього життя! 
У всякому разі, так йому здається ...

-3- Dogs / Пси
Країна: Франція, 7 хв.
Реж. Бенджамін Берребі, Мохаммед Бабакохі,

Молодий польський партизан повертається з повстання в Польщі. Він змушений сховатися в заміському будиночку, і несподівана зустріч з гігантським псом заганяє його на дерево.

-4- The Kite / Повітряний Змій
Країна: Чехія, 13 хв.
Реж. Мартін Сматана,

Ніжна інтерпретація проблеми зіткнення зі смертю, показана простим, метафоричним і символічним чином через відносини між маленьким хлопчиком і його дідусем.

-5- Nuit Cherie / Ніч Ніжна
Країна: Бельгія, 13 хв.
Реж. Ліа Бертелс,

Всі ведмеді повинні впадати в сплячку. Всі, крім цього з широко відкритими очима.


-6- Weekends / Вихідні
Країна: США, 16 хв.
Реж. Тревор Хімінес,

Сюрреальна, схожа на сон, суміш реальності сім'ї, що розпалася і сприйняття того, що відбувається маленькою дитиною, який виявляється між двома батьками.

 

-7-  Grandpa Walrus / Дідусь Морж
Країна: Франція, 15 хв.
Реж. Лукреція Андре,

На вітряному і похмурому пляжі бабуся молиться, мама кричить, сестрам все одно на все, крім самих себе, а Лукас залишається один. Дідусь був дивною людиною, а тепер він мертвий.


Трейлер


Завантажити план PDF

Родина на вибір
Дивіться з 27.04.2023
Three Day Millionaire
Дивіться з 18.05.2023


Партнери