Укр / Рус

Все буде добре

Прокат:
з 27.01.2022
Рік:
2021
Жанр:
короткий метр
Тривалість:
83 хв.

Де подивитись

Ми пройшли через багато: подолали труднощі і поганий настрій, пережили неприємності і випробування. І це значить, тепер - саме час впустити в життя щось позитивне й оптимістичне.

Під такою назвою ми і пропонуємо увазі глядачів нову програму короткометражних комедій з кумедними сюжетами і героями.

Кріс з «Розумного Розуму», анімаційного фільму - номінанта на премію ОСКАР-2020 року, допоможе згадати, що всі ми дуже різні, але однаково заслуговуємо любові. А людські руки з «Ручки» нагадають, що любові покірні всі віки і кінцівки.
До всього іншого, наша програма може похвалитися учасниками таких великих фестивалів як Tribeca і New York International Children's Film Festival (мультфільм «Кіоск»); Palm Springs ( «Артем Сіленд»); автором з Аргентини, якому доводилося працювати з відомими Хав'єром Бардемом і Девідом Лінчем. І це ще не всі сюрпризи!

Фільми з різних куточків світу допоможуть згадати про світлі сторони нашого життя, повернуть посмішку на обличчя і зарядять хвилями позитиву на весь 2021 рік.

Програма показу:

-1- Локбастер/Lockbuster  Нідерланди, 9 хв.

Реж. Джонатан Елберс,

Джуст не може дочекатися, коли настануть свята, і він зможе покинути офіс назустріч пригодам. Пригоди, правда, знаходять його самі, і у них зовсім інші плани: Джуст виявиться замкненим в коморі своєї компанії. І як вибратися, якщо навколо ні душі?

-2- Ручки/Handsy  США, 3 хв.

Реж. Джон Алан Томпсон,

Незвичайна романтична історія про закоханих одне в одного кінцівках.

-3- Однохвилинна машина часу/One Minute Time Machine США, 6 хв.

Реж. Девон Ейвері,

Щоразу як красуня Реджина відкидає залицяння Джеймса, він тисне на кнопку і пробує знову і знову, навіть не уявляючи, які наслідки це може за собою спричинити.

-4- Кіоск/Kiosk Латвія, 7 хв.

Реж. Анет Меліс,

Протягом багатьох років кіоск був маленьким будинком для Ольги, просто тому, що її сидячий спосіб життя і любов до солодкого зробили її більше, ніж вихід.
Щоб відволіктися, вона читає журнали про подорожі і сама мріє відправитися на курорт. Абсурдний інцидент допомагає їй почати свою подорож.

-5- Ліла/Lila Аргентина, 9 хв.

Реж. Карлос Ласкано,

Ліла - мрійниця, яка не може сприймати реальність як щось нудне і нецікаве. За допомогою своєї уяви вона перетворює світ навколо в щось набагато більш чарівне.

-6- Роза і Півонія/Rose & Peony Франція, 11 хв.

Реж. Себастьян Аззопарді,

Дві чарівні секретарки з квітковими іменами оголошують одна одній війну за увагу їх боса.

-7- Артем Сіленд/Artem Silendi Франція, 8 хв.

Реж. Френк Ушу,

Група черниць, що зібралися за обіднім столом, роблять відразу кілька гріхів під час священної трапези і єднання з Всевишнім.

-8- Сад Геррі/Gerry's Garden Великобританія, 4 хв.

Реж. Джоби Нем,

Ранок Геррі набуває несподіваних оборотів, коли йому доводиться зустрітися з непроханим гостем в своєму саду.

-9- Розумний Розум/Mind My Mind Бельгія, 29 хв.

Реж. Флор Адамс, Нідерланди,

Кріс - молодий хлопець з синдромом аутизму маскує свою одержимість німецькими бомбардувальниками разом з Хансом, який живе в його голові і готує для нього соціальні сценарії. Коли мила зоолог Гвен запрошує Кріса на зустріч, той швидко просувається вперед зі сценарієм флірту. Але що, якщо в один момент від сценаріїв доведеться відмовитися?

Трейлер

Де подивитись