Укр / Рус

Наш Батько

Прокат:
з 12.08.2021
Рік:
2020
Країна:
Італія
Жанр:
Мелодрама
Тривалість:
120 хв.
В ролях:
Пьерфранческо Фавіно, Барбара Рончі, Франческо Геги, Анна Марія Де Люка, Маріо Пупелла.
Режисер:
Клаудіо Ноче

Де подивитись

Фільм отримавший номінації та нагороди: Кубок Вольпі за кращу чоловічу роль на 77-му Венеціанському кінофестивалі 2020 року, номінації на «Золотого лева» і «Срібного лева». Історія двох хлопчиків, Валеріо і Крістіана, і одного літа, під час якого вони зробили два важливих відкриття: одне жахливе - про жорстокість дорослих, інше прекрасне - про силу дружби. За головну роль в цьому фільмі Пьерфранческо Фавіно отримав Кубок Вольпі на Венеціанському кінофестивалі 2020.

4 факти про фільм «Наш батько»
Українські глядачі зможуть побачити фільм-призер Венеціанського кінофестивалю 2020.
Розповідаємо, чому потрібно побачити картину:
1) Сюжет картини «Наш батько» заснований на реальних подіях з життя режисера Клаудіо Ноче. Йдеться про замах на його батька, який відбувся в 70-х.
2) Зйомки картини проходили в Римі і на півдні Італії - в регіоні Калабрія, на узбережжі Тірренського й Іонічного морів. Сонячна атмосфера фільму переносить в безтурботні дні італійських канікул.
3) Фільм багатий історичними та художніми відсилання: наприклад, Cцена, в якій Валеріо спостерігає за сном батька, - цитата картини «Мертвий Христос», найвідомішого твору італійського художника епохи Ренесансу Андреа Мантеньи.
4) Виконавець головної ролі Пьерфранческо Фавіно в 2019-20 рр.  був відзначений на Каннському міжнародному кінофестивалі (фільм «Зрадник» з ним в головній ролі отримав Prix La Libera) і завоював італійський «Золотий глобус» за роль у фільмі «Хаммамет». За «Нашого батька» він отримав вищу акторську нагороду Венеціанського кінофестивалю - Кубок Вольпі.

Трейлер

Кадри

Де подивитись

Кінобум

Адреналін

Планета