Укр / Рус

Легенда про піаніста
La leggenda del pianista sull'oceano

Прокат:
з 24.06.2021
Рік:
1998
Країна:
Італія
Жанр:
Мелодрама
Тривалість:
120 хв.
В ролях:
Тім Рот, Прюітт Тейлор Вінс, Мелані Тьєррі, Білл Нанн, Кларенс Вільямс III
Режисер:
Джузеппе Торнаторе

Рейтинг IMDb 8.1 з 10

У перший день XX століття на пароплаві «Вірджинія» в коробці з-під лимонів було знайдено немовля. Хлопчик ріс і проводив своє життя на величезному океанському лайнері, що курсував між Америкою і Європою, і він ні разу не сходив на берег.

Загадковим чином навчившись грати на роялі, Денні Будманн Т.Д. Лемон 1900-й став справжнім віртуозом і розважав публіку, граючи в ресторанному оркестрі. З ним пов'язані дивовижні історії, а його життя перетворилося на легенду.

 

Це фільм-епопея, бо на одному-єдиному кораблі вмістилася ціла епоха, цілий світ. Дивовижний світ музики, дружби, любові, страждання, що проходять перед очима героїв протягом багатьох років. Це історія геніального піаніста, який народився і все життя прожив на кораблі, де він прославився грою на роялі. Оповідання ведеться від імені його друга-трубача, який грав з ним в оркестрі. У перший день 1900 на трансатлантичному пароплаві «вірджинець» в коробці з-під лимонів було знайдено немовля. Хлопчик виріс і провів все своє життя на величезному океанському лайнері, що курсує між Америкою і Європою, ні разу не зійшовши на берег. Загадковим чином навчившись грати на роялі, хлопчик, який отримав ім'я Денні Будмен Т. Д. Лемон Тисяча-дев'ятисот, став справжнім віртуозом і розважав публіку, граючи в ресторанному оркестрі. З ним пов'язані приголомшливі історії, а його життя перетворилося на красиву легенду.

Трейлер