Укр / Рус

"ОСКАР - NOMINATIONS"

Прокат:
з 03.02.2022
Рік:
2020
Країна:
США, Франція, Алжир.
Жанр:
короткий метр
Тривалість:
92 хв.

Де подивитись

"ОСКАР-NOMINATIONS" - п'ять найвидовищніших короткометражних фільмів.

Тривалість: 92 хв.

Головна церемонія в світі кінематографа скасовувалася, переносилася, змінювався формат і змінювалися правила її проведення, але заповітна 92 премія "Оскар" в минулому році все-таки відбулася. Ми озираємося назад і пропонуємо глядачеві подивитися найкращі короткометражні фільми минулого, 2020 роки (і не тільки!). Учасники таких гучних і престижних фестивалів світу як Sundance, Clermont Ferrand, Palm Springs і ін. І звичайно - фільм-переможець, який точно не залишить байдужим. Роздуми про світ майбутнього, драма зневірилася, весела комедія - все це і багато іншого чекає свого глядача.

Програма показу:

-1- Refugee / Біженка (США, 23 хв., Номінант 2020 року).

реж. Брандт Андерсен.

Зворушлива драматична історія про доктора з Сирії, яка намагається врятувати себе і свою дочку від жахів війни в рідній країні і місті. Їй доведеться бігти без оглядки ...

-2- World Of Tomorrow / Світ завтрашнього дня. (США, 17 хв., Номінант 2016 року)

реж. Дон Хертцфельдт,

Як часто ми уявляємо собі, що буде з нашим світом в майбутньому?

Це питання хвилює багато уми ось уже кілька поколінь, і Дон Хертцфельдт пропонує глядачам поглянути на його думки на за'їжджена тему. В його світі залишилися тільки нескінченні клони. А чи є щось ще - дізнаєтеся самі.

-3- Little Hands / Маленькі ручки. (Франція, 15 хв., Номінант 2020 року)

реж. Ремі Алльер,

На що готовий піти людина для досягнення своїх цілей в хвилини відчаю? Чи є межа жорстокості і де межа безумства і людяності?

Головний герой картини, працівник закривається заводу Бруно, стикається з подібною дилеми і знаходить в собі сили відключити совість і викрасти дворічного сина директора компанії, щоб вести з ним переговори на своїх умовах.

-4- Nefta Football Club / Футбольний клуб Нефта. (Алжир, 17 хв., Номінант 2020 року)

реж. Ів Піа, Франція, Туніс,

У маленькому селі Тунісу звичайні діти грають в футбол, сперечаються між собою і живуть розміреним життям. Звичний уклад життя змінюється, коли Абдаллах і Мухаммед, юні хлопчаки, знаходять на кордоні осла в навушниках і з якимось дивним білим порошком в багажі.

-5- The Neighbors 'Window / Сусідські вікна. (США, 21 хв., Переможець 2020 року)

реж. Маршалл Каррі.

Трава зеленіша у сусідів в саду. Тому життя безтурботної двадцятирічної пари, яка оселилася навпроти, здається головній героїні ідеальним: в них є увага один до одного, нескінченна пристрасть і любов. Але час йде, і життя улюблених сусідів вже не здається такою райдужною.

Де подивитись


Завантажити план PDF

Родина на вибір
Дивіться з 27.04.2023
Three Day Millionaire
Дивіться з 18.05.2023


Партнери