Укр / Рус

Другий шанс на кохання

Прокат:
з 12.08.2021
Рік:
2021
Країна:
США
Жанр:
мелодрама, комедія
Тривалість:
97 хв.
В ролях:
Кеті Лі Гіффорд, Крейг Фергюсон, Елізабет Герлі
Режисер:
Адріана Тріджіані
Сценарій:
Кеті Лі Гіффорд

Де подивитись

Після втрати коханого, вдова Анабель, відправляється в навколосвітню подорож в компанії праху свого чоловіка. Вона тяжко справляється з болем втрати, адже проведені разом роки були найцінніші в її житті. Відмовляючись миритися з думкою, що вона одна, жінка вирішує провідати ті місця, де подружжя було щасливе удвох, але перша ж зупинка змінює її життя назавжди!


Зустрівши в готелі Лок-Ломонд симпатичного й уважного керуючого Говарда, в Анабель зароджується надія знову знайти щастя. Поки чарівний керуючий проявляє свою симпатію до головної героїні, вона, ще не до кінця оговтавшись, вдається до сумнівів між жалобою і бажанням почати нове життя. Який вибір їй належить зробити і з якими труднощами зіткнутися?


Мелодрама «Другий шанс на кохання» – проект популярної у США співачки та ведучої на телебаченні Кеті Лі Гіффорд. Вона випустила 14 альбомів, взяла участь у створенні понад сотні проектів на телебаченні, серіалів та фільмів. Гіффорд сама написала сценарій, стала продюсеркою стрічки та виконала головну роль. Усі пісні, що лунають у фільмі, жінка написала сама, а деякі з них – виконала. Локацією для зйомок обрали Керндоу, невеличке містечко у Шотландії. Фільмували у місцевому маєтку Ардкінглас. Його звели у 1300 році. Місце користується популярністю для проведення весільних церемоній, а також відкрите для екскурсій.

Трейлер

Кадри

Де подивитись

Ім. Довженка

Кінобум

Адреналін

П'ятий елемент (5 элемент)

Планета