Укр / Рус
16+

ХИЖАКИ

Прокат:
з 30.01.2022
Слоган:
«коли мізантропія може стати порятунком»
Рік:
2020
Країна:
Італія
Жанр:
драматична комедія
Тривалість:
108 хв.
В ролях:
Массімо Пополіціо, П'єтро Кастеллітто, Аніта Капріолі, Нандо Паоне і ін.
Режисер:
П'єтро Кастеллітто
"ХИЖАКИ"- гостросюжетна драматична комедія для тих, хто любить зухвалий гумор в дусі Квентіна Тарантіно.
Долі двох римських сімей перетинаються через безглузду випадковість. Сім'я Павоне - витончені інтелектуали і буржуа, які живуть в центрі Риму. Сім'я Висмара з небагатого передмістя - зухвалі пролетарі і ... неофашисти. Два протилежних світу стикаються, і наслідки цього будуть несподіваними для всіх.
Глибоко психологічна історія пропонує глядачам подивитися в очі їх власних хижаків всередині.

«Хижаки» були із захопленням прийняті кінокритиками і публікою і взяли приз в категорії «Кращий сценарій» (програма «Горизонти») Венеціанського кінофестивалю. Фільм взяв участь в 53 кінофестивалях і завоював 16 премій, серед яких - премії Nastri d`argento в категоріях «Кращий режисер-початківець» та «Краща чоловіча роль другого плану», і David di Donatello в категорії «Кращий режисерський дебют».
У головних ролях - сам П'єтро Кастеллітто, а також - Массімо Пополіціо ( «Велика краса», «Кримінальний роман»), Аніта Капріолі ( «Грозовий перевал», «Небесне тіло»), Нандо Паоне ( «Ласкаво просимо на південь», « Ласкаво просимо на північ ») та інші.

ЗМІ про «Хижаках»:
• Сюрприз Венеціанського кінофестивалю. П'єтро Кастеллітто відразу заявляє свій неординарний авторський стиль: він багато жартує, грає з часом і простором, балансує на межі мізантропії і несподівано викликає в глядачах найтепліші почуття до своїх героїв / La Reppublica
• Дивовижний режисерський дебют. Кастеллітто зіштовхує два далеких один від одного світи, щоб в їх гротескному зіткненні ми змогли побачити наше власне сьогодення / We Love Cinema
• Чудова людська комедія, часом жорстока, але така чесна / Cult Week
• Справжня бомба / RollingStone
• Оригінальний, непередбачуваний сюжет / Il Messaggero
• Несподівано і свіжо / Il Fatto Quotidiano

Кадри


Завантажити план PDF

Родина на вибір
Дивіться з 27.04.2023
Чорна мітка
Дивіться з 06.04.2023


Партнери