Укр / Рус

Оскар-2021
Oscar short film 2021

Прокат:
з 07.04.2022
Рік:
2021
Країна:
США, Ісландія, Бельгія, Франція.
Жанр:
короткий метр
Тривалість:
72 хв.

Рік за роком світ з нетерпінням чекає оголошення номінантів на головну кінопремію, а потім з таким же нетерпінням чекає, хто ж стане володарем заповітної статуетки.

Ми надаємо глядачам унікальну можливість самим опинитися на місці журі та подивитися найкращі короткометражні фільми на думку Кіноакадемії. І – самим вирішити, хто виявиться найгіднішим.

США, Ісландія, Бельгія і навіть Гавайські острови – премія Оскар допомагає нам подорожувати різними куточками планети та стежити за найнеймовірнішими історіями. Сюрреальна анімація, бідність африканських сіл, ісландський побут, труднощі сліпої людини – все це та багато іншого чекає на свого глядача у новій програмі «OSCAR 2021».

Рік: 2021
Країни: США, Ісландія, Бельгія, Франція.
Загальна тривалість: 72 хв.
Програма показу:

-1- «Геній Місця»/ Genius Loci (Франція , 16 хв.)

реж. Адрієн Маріжу.

Сюрреальна французька фантазія про те, як легко себе втратити і як складно потім себе знайти у вічному хаосі навколишнього світу. Чи зможе Рейн згадати, хто вона є насправді?

-2- «Доброї ночі»/ Da Yie (Бельгія, 20 хв.)

реж. Ентоні Нті.

Юні Матильда та Принц вирушають у захоплюючу подорож з таємничим незнайомцем, який здається їм дуже добрим та дбайливим. Чим обернеться така поїздка, і чи той чужинець, за кого себе видає?

-3- «Капаємаху»/ Kapaemahu (США, 8 хв.)

реж. Хіналеймоана Вонг-Калу, Джо Вілсон, Дін Хеймер.

Якось чотири таємничі людини, ні чоловіки і ні жінки, відкрили жителям Гаваї таємниці зцілення. На їхню честь були зведені кам'яні пам'ятники, чия історія загубилася в пилу минулих століть і стала відома лише зараз.

-4- «Так-Люди»/ Yes-People (Ісландія, 8 хв.)

реж. Гізлі Даррі Халлдорссон,

Чи можуть ужитися одне з одним зовсім несхожі люди? Ті, що ходять до школи, ті, хто ходять на роботу. Займаються музикою та люблять тишу? Відповідь може бути знайдена у забавній ісландській анімації.

-5- «Відчути»/ Feeling Through (США, 20 хв.)

реж. Даг Роланд,

Випадок зводить разом проблемного хлопця-підлітка та сліпого та глухого чоловіка, якому дуже потрібна чиясь допомога.