Укр / Рус
16+

Дитя темряви: Перша жертва
Дитя темряви: Перша жертва

Прокат:
з 24.11.2022
Рік:
2021
Країна:
США
Жанр:
Триллер, Жахи
Тривалість:
98 хв.
В ролях:
Джулія Стайлз ("Мій хлопець - псих", "Ультиматум Борна", "Перевага Борна", "Ідентифікація Борна", "Посмішка Мони Лізи", "Декстер", "10 причин моєї ненависті"), Ізабель Фурман ("Голодні ігри" "Розмовляюча з привидами"), Россіф Сазерленд ("Швидка допомога", "Простір", "Таємні зв'язки", "Перетинаючи межу", "Царство"), Хіро Канагава ("Секретні матеріали","Вбивство", "Годзілла" , "Століття Адалін"), Джейд Майкл, Стефані Сай ("Я-зомбі", "Оповідання з Петлі", "Ніхто",), Лорен Кокрейн, Крістен Савацкі, Ерік Атхавале, Гвендолін Коллінс
Режисер:
Вільям Брент Белл ("Лялька", "Лялька 2: Брамс", "Залишитися в живих")
Сценарій:
Девід Коггшолл ("Крик")
Знаменита кровожерна Естер повертається - у крижаному кров приквелі культового фільму жахів «Дитя темряви». Психологічний хорор-трилер Жауме Кольєт-Серра «Дитя темряви» з Ізабель Фурман у ролі «невинної сирітки», що вийшов у 2009 році, справив потужне враження і зібрав у світовому прокаті понад 75 мільйонів доларів. Образ Естерміцно вкоренився у пам'яті глядачів, як один із найжахливіших персонажів дітей-лиходіїв.
  Ліна втікає із психіатричної клініки. Вона їде в Америку, де видає себе за Естер, зникшу дочку багатої сім'ї. Як Естер вона стикається з несподіваною перешкодою, - прийомна мама має намір боротися за життя своєї сім'ї і перемогти, будь-що-будь.

Трейлер